Бондар: Намагаємось максимально допомагати солдатам

Валерій Бондар висловив свою думку про війну у рідній Україні, яку 24 лютого розв'язала російська орда. Захисник "гірників" розповів, що його родина залишилась в Україні, але розкидана одразу по декількох містах.

​Читайте також Не можу радіти життю, коли вмирають діти, – Микола Матвієнко

Футболіст не виїхав та не "забив" на земляків. Бондар із дружиною активно допомагають тваринам, ЗСУ та людям, які втратили свої домівки через війну.

"Наша сім'я зараз розкидана по різних місцях: ми з дружиною – в одному місті, батьки, брати, сестри – в інших. Намагаємось максимально допомагати солдатам: купуємо все необхідне. Загалом займаємося волонтерством і всіляко намагаємось допомагати біженцям, дітям, пенсіонерам, тваринам. Купуємо харчові продукти, засоби гігієни, одяг та інші необхідні речі, відправляємо це все в гарячі точки України", – сказав гравець Шахтаря.

"Кожен має допомагати, як може"

На думку Бондаря, кожен українець зараз воює на своєму фронті. Не потрібно опускати руки, а виходити на роботу, волонтерити та допомагати нашим захисникам. Валерій впевнений у перемозі своєї країни.

Кожен зараз може допомогти: хтось фізично, хтось інформаційно, хтось психологічно, хтось матеріально. Вважаю, кожен має допомагати, як може, і, так би мовити, воювати на своєму фронті. І вже точно не можна стояти осторонь, склавши руки. Українці вже показали, що разом ми – сила! І перемога буде за нами!,
– відповів Бондар.

"Ми стали героями в очах усього світу"

Футболіст зізнався, що йому досі складно повірити у війну в рідній країні. Бондар захоплюється героїзмом та мужністю української армії та народу. Валерій додав, що тепер кожен українець в очах інших народів світу є гером.

"Ми стали героями в очах усього світу. І хочеться подякувати кожному: волонтери, працівники комунальних служб, пожежники, медики – усі громадяни нашої країни, як одне ціле, протистоять тотальному злу. Я впевнений, що єдність нації забезпечить нам перемогу і кожен українець знайде щастя. Слава Україні", – підсумував захисник донеччан.