Циганков розповів, що каталонський клуб цікавиться двома півзахисниками з України – Миколою Шапаренком з Динамо та Олександром Піхальонком з Дніпра-1. За його словами, керівництво клубу розпитувало у нього за цих футболістів.

Дивіться також Чи зіграє Довбик у матчі з Реалом: тренер Жирони розповів про кадрову ситуацію в команді

Ким цікавиться Жирона

"Керівництво Жирони питало у мене за Піхальонка та Шапаренка. Але в них інші ситуації.

У мене була ситуація, що в мене залишалося пів року контракту з Динамо і я хотів, щоб клуб заробив гроші на мені. Я хотів їхати в Європу, де міг грати на найвищому рівні та вчитися в інших", – розповів Циганков.

Чому Жирона буде без тренера та двох гравців у матчі з Реалом

  • Дисциплінарний комітет Королівської федерації футболу Іспанії відкинув апеляцію Жирони стосовно вилучення їхнього головного тренера Мічела Санчеса. У результаті він не зможе бути присутнім на лавці тренерів у матчі проти Реала.
  • Мічел отримав дискваліфікацію на 2 гри через конфлікт з арбітром. Крім того, йому було нараховано штраф у розмірі 600 євро, а клубу - 700 євро. Рішення дисциплінарного комітету залишилося незмінним.
  • Отже, Мічел не матиме можливості з'явитися на лаві тренерів у матчах проти Реала та Атлетіко.
  • Крім того, клуб не зміг успішно оскаржити дискваліфікацію гравців Дейлі Блінда і Янхеля Еррери, які отримали жовті картки у тому ж матчі проти Реал Сосьєдаду.