1 червня 2023 року львівський клуб оголосив про призначення Мирона Маркевича на посаду головного тренера команди. "Леви" не повідомили жодних деталей контракту, але вже видно, що на команду чекає велика перебудова.

До теми Рідненька УПЛ вже чекає: Маркевич привідкрив свої великі плани на чолі Карпат

Юрчишин: Серед них будуть гравці з Металіста

Маркевич хоче залишити мінімум футболістів зі старого складу, яким керував Андрій Тлумак, та запросити у команду гравців із досвідом виступів в УПЛ. Відзначимо, що Тлумак залишається працювати у клубі, але не буде тренувати.

Директор Карпат Степан Юрчишин розповів детальніше про кадрові зміни у складі команди. Функціонер запевнив, що війна негативно впливає на трансферну політику українських клубів, адже далеко не усіх хочуть їхати у країну, де триває війна.

"Зараз в Карпатах іде повна перебудова головної команди. Все ще в процесі. Зараз важко запросити до команди багатьох висококласних гравців, особливо з-за кордону, війна. Однак, наша селекційна служба працює. Впевнений, до старту чемпіонату підготується команда добре, Маркевич матиме у своєму розпорядженні всіх футболістів, яких прагне бачити в біло-зеленій футболці. Карпати повинні грати тільки в Прем'єр-лізі. Так казав Мирон Маркевич, і його думку поділяють всі в клубі, я не виключення", – сказав Юрчишин.

Наразі Юрчишин зізнався, що не може розкрити імена футболістів, які поповнять склад команди. Однак контракти вже з ними підписані. Легенда Карпат назвав лише кількість гравців та не виключив, що "левом" можуть стати гравці із-за кордону.

На цей момент я не можу назвати прізвища новачків. Днями, скоро, буде офіційне представлення. Всі все дізнаються. Скажу єдине, що мова про десять, а може й більше, нових футболістів, котрі мають стати повноцінними гравцями Карпат. Власне, контракти вже підписано. Почекайте офіційного представлення. Давайте трошки наберемося терпіння. Серед них будуть гравці з Металіста. Можливо, будуть і гравці з-за кордону. Перемовини наразі ще тривають,
– відповів директор львівського клубу.

Раніше Мирон Богданович запевняв, що року вистачить, аби вивести Карпати в УПЛ.

Усі ЗМІ обговорюють трансферні плани Карпат

  • ЗМІ активно обговорюють кадрові зміни у "зелено-білих". Преса повідомляла про відхід цілого ряду футболістів, деяку інформацію підтвердили самі гравці. Начебто "левів" вже покинули Приймак, брати Когути, Тлумак-молодший, Бобко, Хобленко, Горбунов, Книш.
  • Також у Карпатах більше не розраховують на Леня, Льопку, Mахнєва, Тарануху та Болденкова.
  • Натомість спортивна преса України сватає у Карпати декількох гравців Металіста та Металіста-1925: Курила, Демченка, Картушова, Русина.
  • Начебто "леви" підписали контракт із Матвєєвим із Кременя та зацікавляться колишнім голкіпером Чорноморця Кожухаром та воротарем Металіста Єрмоловим, який належить Кременю.
  • У ЗМІ фігурувала інформація про укладений контракт із Сьомкою, який нещодавно покинув Гірник-Спорт. Також були чутки про зацікавленість у бік захисника Зорі Полегенька.