Надія помирає останньою: Баварія відіграла один м'яч у протистоянні з Манчестер Сіті – відео

19 квітня 2023, 23:58

Баварія вперше забила у цьогорічному протистоянні з Манчестер Сіті в рамках чвертьфіналу Ліги чемпоінів. Проте "пивоварам" потрібно ще тричі забивати.

На 83-ій хвилині зустрічі Йозуа Кімміх скоротив відстань від Манчестер Сіті. У Баварії обмаль часу, аби вирівняти вагу зустрічей, пише 24 Канал.

Варте уваги Під гарячу руку знову потрапив Упамекано: Голанд реалізував поодинокий момент МанСіті – відео

Своє бажання та намагання Баварія все ж змогла перетворити у забитий м'яч. Скандальний Садіо Мане заробив пенальті для своєї пенальті, з близької відстані влучивши у руку захиснику Манчестер Сіті. Перед пробиттям одинадцятиметрового до м'яча підійшов Йозуа Кімміх, який впевнено реалізував свою нагоду, надіславши м'яч по центру, відправивши Едерсона у інший кут воріт, 1:1.