"Джошуа дійсно дуже відомий чувак"

34-рінчий боксер із України з нетерпіння чекає поєдинку проти Ентоні Джошуа. Олександр Усик запевнив, що цей бій міг і не відбутись.

До теми Нехай Джошуа робить все, що бажає, – Усик впевнений у собі перед топ-боєм у Лондоні

Українець не звертає уваги на форму британця. Усе стане зрозуміло на ринзі у Лондоні. Усик вірить у свої сили та у те, що зможе перебоксувати Ентоні. Прокоментував Олександр і впізнаваність Джошуа в Україні. На його думку, в Україні майже усі знають, хто такий Ентоні Джошуа, назвавши британця суперзіркою.

Я не думаю про те, який вигляд має Джошуа. Напевно, у нього хороша фізична форма. Ми це все побачимо в суботу. Я просто вірю, що поб'ю Джошуа. Він дійсно дуже відомий чувак. Його навіть бабусі у нас в країні знають. Джошуа – суперзірка. Я не суперзірка. Все життя - гра, але я не граю, я так живу. Все дається з неба Господом Богом,
– розповів Усик.

Олександр не став заглядати у майбутнє та гучно на увесь світ заявляти про нокаут: "У суботу ввечері буде бокс. Нокаутую я Джошуа? Як можна заздалегідь говорити про такі речі? Ми просто побачимося в суботу".

  • Нагадаємо, що довгоочікуваний бій відбудеться на арені футбольного клубу Тоттенхем у Лондоні.
  • Усик не матиме змоги зробити реванш, якщо перемогу у цьому поєдинку здобуде британець. А от інша ситуація у Ентоні. Якщо Джошуа програє українцю, то зможе організувати другий поєдинок, щоб помститись українському боксеру.
  • Промоутер Олександр Красюк заявив, що гонорар за бій з Джошуа стане поки що найбільшим у кар'єрі українця.