"Я буду робити те, що я буду робити"

Боксер із України розповів, що провів хороший тренувальний збір, який був складним та тривалим. Олександр Усик разом зі своєю командою зробив величезну роботу перед поєдинком із Ентоні.

Варто побачити Жонглював і бився з тінню: Усик провів відкрите тренування перед боєм із Джошуа – відео

Українець запевнив, що Джошуа зовсім інший боксер, якщо порівнювати його з попереднім суперником українця Дереком Чісорою. Спортсмен не став розповідати про слабкі сторони британця: "Він же буде дивитися і знає, про що я можу говорити. Це все має дивитися тренер і говорити мені".

Нехай Джошуа робить все, що він бажає. А я буду робити те, що я буду робити. Щодо габаритів, то все життя було так, що хтось менший, а хтось більший. Люди, які про це говорять, не до кінця розуміють, що відбувається. Мене це не турбує,
– заявив Олександр.

Усик доволі вільно та розслаблено поводить себе напередодні довгоочікуваного бою у Лондоні: "Ніяких жартів немає, це мій щоденний образ. Просто в суботу я вже буду більше налаштовуватися на поєдинок. А так навіщо мені сумувати, якщо у мене все чудово в житті? Я задоволений, що буду боксувати з Ентоні".

  • 25 вересня прихильники боксу нарешті зможуть насолодитись поєдинком Джошуа – Усик. Поєдинок відбудеться у Лондоні на арені футбольного клубу Тоттенхем.
  • Ентоні зможе претендувати на реванш, якщо у першому протистоянні британець зазнає фіаско. А от такого шансу в українця не буде, якщо Джошуа зможе перемогти.
  • За даними британських ЗМІ, Джошуа за цей бій отримає 15 мільйонів фунтів стерлінгів.