Сьомий змагальний день на Європейських іграх приніс дві медалі українським фехтувальникам. Спочатку "бронзу" у скарбничку команди додав Володимир Станкевич, а потім Ольга Харлан виграла ще золоту медаль, пише 24 Канал.

У фінальній сутичці нашій фехтувальниці дісталася 19-річна румунка Ілінка Пантіс – срібна призерка етапу Кубка світу. Проте юна шаблістка не змогла скласти конкуренцію титулованій українці. Ольга з розгромним рахунком перемогла румунку – 15:3.

Таким чином, Ольга Харлан стала дворазовою чемпіонкою Європейських ігор. Своє перше "золото" вона здобула в Баку-2015 в командних змаганнях. Тож ця нагорода стала особливою для Ольги, адже була виграна в особистих змаганнях.

Нагадаємо, що українські фехтувальники в Кракові виграли три медалі. Перше "золото" здобула шпажистка Джоан Фейбі Бежура, другу медаль найвищого ґатунку Ольга Харлан, а "бронзу" Володимир Станкевич.