В Польщі у самому розпалі тривають треті в історії Європейські ігри. Україна відправила солідний десант на змагання і це приносить нам чимало медалей, пише 24 канал.

До теми Друге срібло для України: сестри Алексіїви здобули нагороду в артистичному плаванні

Нова золота нагорода дісталась нашій команді у стрибках у воду. На турнірі із синхронних стрибків з триметрового трампліна виступив дует Олег Колодій та Данило Коновалов.

Перший же стрибок приніс українцям 48 балів та вивів на п'яту сходинку. У подальшому Колодій та Коновалов лише покращували своє місце серед 12-ти пар фіналу.

У підсумку Україна набрала 410,16 бала, що дозволило випередити конкурентів з Італії та Франції. Завдяки цьому наша збірна виграла медальний залік Європейських ігор зі стрибків у воду.

Ба більше, у загальному заліку Україна обійшла Іспанію та вийшла на друге місце. Лідирує Італія. у котрої на дві золоті медалі більше.