Через травму Михайло Мудрик пропустив всі три матчі групового раунду молодіжного чемпіонату Європи-2023. Коли прізвище вінгера Челсі з'явилося в стартовому протоколі на поєдинок з французами були побоювання, чи відновив ігрові кондиції найдорожчий гравець України. Проте перші хвилини матчу розвіяли всі сумніви.

До теми Двоє українців потрапили до символічної збірної чвертьфіналу молодіжного Євро з футболу

Михайло не тільки не випадав з гри, але й зробив вагомий внесок у підсумковий результат. За рахунку 0:1 Мудрик заробив пенальті, а шедевральний пас через пів поля на Судакова дозволив українцям повести в рахунку в зустрічі з фаворитом.

Задоволений результатом та власною грою 10-ка збірної жартівливо прокоментував перемогу над Францією (3:1) у своєму Instagram.

Вчора класно побігали з пацанами у футбольчік,
– написав Мудрик.

Михайло Мудрик святкує разом з товаришами по команді / instagram.com/mmudryk10

Зазначимо, що загалом Михайло Мудрик зіграв за молодіжну збірну України 17 матчів та забив 3 голи.