Як у старі та добрі часи

Гості пропустили три голи, а рахунок у матчі на 28-й хвилині відкрив якраз Євген Коноплянка. Лівий вінгер взявся виконувати небезпечний стандарт поблизу штрафного Ракува, пише 24 канал.

Коноплянка несподівано для голкіпера пробив у дальній кут, де стояв воротар. Той кинувся, але не зміг дотягнутись до м'яча після удару Євгена. Українець класним обвідним ударом пробив повз стінку з гравців Ракува.

Відео голу Коноплянка

Це другий поспіль матч, у якому забиває Коно.

31 серпня у кубковому поєдинку 1/32 фіналу Коноплянка став автором голу у ворота ЛСК Лагуви (1:3). Загалом у новому сезоні відіграв за Краковію 4 зустрічі. Здається, що ми починаємо бачити старого та доброго Євгена Коноплянку.

Ще по голу влетіло у ворота суперника у першому та другому таймах. У підсумку – 3:1, розгромна перемога Краковії.

Відзначимо, що у складі Ракува 76 хвилин на полі провів інший українець Владислав Кочергін, який того дня "мовчав" із результативними діями.

• Краковія після 8-ми зіграних матчів замикає трійку лідерів турнірної таблиці, маючи у своєму активі 13 очок.
  • Ракув із такою ж кількістю балів йде шостим.