Не надто вдалий дебют

Андрій Ярмоленко вийшов у старті Аль-Айна та провів увесь поєдинок. Капітан збірної України не зумів відзначитись результативними діями, повідомляє 24 канал.

Варто побачити Яремчук відзначився дебютним голом у першому ж матчі за Брюгге: тріумфальне відео

Гостям вдалось забити швидкий гол. Вже на 6-й хвилині рахунок у матчі став 0:1 завдяки м'ячу Еріка.

Відео голу Аль-Айна

Однак переможний результат команді Сергія Реброва не вдалось втримати. По перерві забили господарі. Рахунок зрівняв Мадан – 1:1.

Вже у компенсований до матчу час Аль-Айн мав чудову нагоду перемогти. Арбітр вказав на 11 метрів. Але Лабі Коджо Фо Дох не вдалось реалізувати пенальті – над поперечиною.

Аль-Айн розпочав новий сезон із мирової 1:1. Не найкращий перший офіційний матч від Ярмоленка.