Ярослава Магучіх в цьому сезоні стала чемпіонкою світу та Європи, перемагала на етапах Діамантової ліги. Однак увагу світових ЗМІ вона привертає не лише своїми виступами. Але й тим, що є з України, де зараз точиться кривава війна, яку розпочала Росія.

Читайте також Їх це збісило, – Магучіх розповіла як вигук "Слава Україні" на чемпіонаті світу довів росіян до істерики

Про увагу іноземців і чому деяким з них і досі доводиться розказувати та пояснювати про цю війну Ярослава Магучіх розповіла в ексклюзивному інтерв'ю сайту 24 Каналу.

Є велика увага до українських спортсменів. Особливо, вона зростає, коли українці виборюють нагороди. Звичайно, всі питають про війну, і навіть у мене в цьому сезоні, коли були якісь конференції на етапах Діамантових ліг, то багато питань було не про спортивну кар'єру, не про плани, а про війну в Україні,
– розповіла Ярослава Магучіх.

Спортсменка зізналася, що їй приємно, коли спортивні журналісти продовжують цікавитися темою України і продовжують нас підтримувати. Водночас є й такі іноземці, які ніяк не можуть усвідомити масштаби цієї війни.

"Є такі, які дотепер не знають, наскільки все серйозно, які масштаби повномасштабного вторгнення Росії в Україну, і коли ти розповідаєш їм це, то вони сидять шоковані. Треба продовжувати розповідати, продовжувати спілкуватися зі ЗМІ та пояснювати, що війна ще не закінчилася, Росія продовжує обстрілювати нас, продовжує вбивати мирних жителів, про це треба говорити", – наголосила спортсменка.

Варто відзначити, що про обстріли українських міст Ярослава Магучіх може говорити на прикладі рідного міста. Дніпро неодноразово був атакований ракетами ворога, які завдали чимало руйнувань та забрали життя невинних українців. Окрім того, в Дніпрі продовжують жити батьки спортсменки.

"Мої батьки в Дніпрі. Коли я розпочинала ще сезон перед Рабатом, то в Дніпрі був приліт у лікарню, прямо 10 – 15 хвилин пішки від них, тоді мама дуже злякалася. Перед чемпіонатом світу було влучання на автовокзалі, і ще було в басейн "Метеор". Як я вже приїхала, то дізналась, що там в цьому приміщенні був український плавець Олександр Желтяков, чемпіон Європи. Він не спав, і коли була тривога, вивів усіх у підвал", – розповіла Ярослава Магучіх.