Ярослава Магучіх номінована на звання найкращої спортсменки року за версією World Athletics. Українка веде боротьбу за ще один престижний трофей.

Варте уваги Медальний почин "синьо-жовтих": українські фехтувальниці завоювали "срібло" Кубка Європи

Підтвердити клас

Магучіх здобуває найкращі нагороди та найцінніші трофеї, зокрема, у нинішньому сезоні Ярослава стала чемпіонкою світу та тріумфаторкою Діамантової ліги, вигравши три етапи та суперфінал. Таких визначних досягнень вистачило українській легкоатлетці, аби бути номінованою на звання найкращої у цілому світі за версію World Athletics. Та от в Магучіх гідних конкуренток хоч відбавляй.

Ярослава Магучіх / інстаграм спортсменки

Варто відзначити, що голосування за звання найкращої атлетки року завершиться 28-го жовтня, фіналісток ж оголосять 13-14 листопада, а переможницю – 11-го грудня. Нагадаємо, що 2022-му спортсменкою року стала бігунка Сідні Маклафлін із США.