Зимова юнацька олімпіада-2024 проходить у Канвоні, що у Південній Кореї. Україна вже здобула першу медаль завдяки біатлонстці Поліні Пуцко.

До теми Перша медаль України: 17-річна біатлоністка з Сумщини взяла бронзу на Зимовій юнацькій Олімпіаді

Другу нагороду наша команда здобула у скелетоні. Срібна медаль у чоловічому сегменті підкорилась 16-річному спортсмену з Житомирщини Ярославу Лавренюку.

Згідно з форматом турніру, було заплановано два заїзди, за підсумками яких показаний час сумувався. Після першого Лавренюк показав третій результат.

Попереду опинились Емілс Індріксон з Латвії та кореєць Єонсу Шин. Під час другого заїзду українець зміг покращити свій показник на 0,11 секунд, що дозволило випередити Єонсу та посісти другу сходинку.

Ще один українець Владислав Клименко завершив на останньому 20-му місці. Для України це лише п'ята медаль за всю історію участі на Зимових юнацьких олімпійських іграх. Раніше призерами ставали:

• Олександра Назарова та Максим Нікітін (фігурне катання, Олімпіада-2012)
  • Христина Дмитренко (біатлон, гонка переслідування, Олімпіада-2016)