Напередодні атлетів із країни-агресорки допустили до Паралімпіади-2024. А сам президент МОК видав ганебний спіч, у якому натякає, що таке ж рішення може бути прийняте й щодо Олімпіади-2024 для російських спортсменів.

Читайте також Легітимізують агресивну війну проти України, – євродепутатка про рішення МОК та УЄФА щодо росіян

Чергове підтвердження, що спорт не поза політикою

Проте йому випав чудовий шанс продемонструвати свою незаангажованість. Адже з 15 по 17 жовтня у Мумбаї відбудеться засідання МОКу, де розглядатиметься ймовірна участь спортсменів із країн-терористок в ОІ-2024 у Парижі.

Напередодні цього неймовірно важливого засідання президент Олімпійського комітету Росії Станіслав Поздняков заявив про включення до складу "запорєбрікової" організації нових регіональних олімпійських комітетів, а саме тимчасово окупованих територій України, пише 24 Канал із посиланням на росЗМІ.

Прийняли нових членів. Сьогодні ними стали регіональні олімпійські ради Донецької та Луганської республік, а також Херсонської та Запорізької областей,
– повідомив чиновник.

Здається, це той самий момент, коли Томас Бах може або відбілити, хоча б частково, свою репутацію, або повністю прогнутися під Росією та зняти маску остаточно. Якщо після такого показового вчинку росіян допустять до Олімпіади, то очільник МОК та люди, які приймають рішення у цій організації мають стати нерукоподаваними, вибір за ними...