У суботу, 14 листопада, збірні Швейцарії та Іспанії не змогли вирішити, хто сильніший у цьому протистоянні, зігравши у нічию 1:1. На післяматчевій пресконференції тренера гостей з Іспанії представник ЗМІ поставив у незручну ситуацію 50-річного фахівця. Він запитав у іспанця про вилучення суперника, що неабияк здивувало Енріке, пише 24 канал.

Це потрібно побачити Невдаха Ліги націй: Рамоса кумедно потролили через нереалізовані пенальті – фото

Курйоз дня від наставника

На 79-й хвилині за рахунку 1:0 на користь господарів арбітр зустрічі вирішив вступити у гру. Гравець Швейцарії Ельведі грубо порушив правила на супернику. Ніко побачив перед собою жовту картку, яка стала для футболіста другою та привезла до вилучення.

Швейцарія була змушена догравати матч у меншості, а Серхіо Рамос не зумів реалізувати другий 11-метровий удар за Іспанію.

У підсумку іспанській збірній таки вдалось зрівняти рахунок завдяки влучному удару Морено на 89-й хвилині.

Схоже, Луїс Енріке не бачив цього моменту із вилучення, а дізнався про це лише на конференції після зустрічі. 50-річний фахівець дуже здивувався, коли йому поставили таке запитання та тихо запитав помічника: "Вилучення?".

В останньому матчі Ліги націй Іспанія зустрінеться зі збірною Німеччини вже 17 листопада.