Усик: Має пройти час, і я сплачу тут податки

Чемпіон світу з боксу заробив солідний гонорар, податок від якого піде на благо економіки України. Олександр Усик після реваншу завів гроші у рідну країну.

Цікаво дізнатись "Не хотів би грішити": що би сказав Усик путіну в разі особистої зустрічі

Таким вчинком боксер підтримав економіку країни, яка перебуває у складному стані на фоні війни проти росії. Хоча до цього податки автоматично знімались із суми гонорару у тій країні, де боксував Олександр.

Після бою з Джошуа я завів гроші від гонорару в Україну. Має пройти час, і я заплачу тут податки. У всіх попередніх поєдинках я сплачував податки там, де боксував. Вони автоматично знімалися. А у цьому бою податків не було. Я й раніше питав: як зробити, щоб відсоток від податків йшов не до іншої країни, а до моєї. Юристи все це знають, і ми над цим працюємо,
– розповів Усик.

"Мені здається, що цей час чорних справ закінчується"

Олександр додав, що не наразі займатись "чорними справами", а потрібно заробляти гроші та слухняно сплачувати із них податки країні.

"У мене принципова позиція у бізнесі: все світле, біле. Мені здається, що цей час чорних справ закінчується. Люди хочуть поїхати кудись у Європу, купити житло, заплатити за яхту, ресторан, букінг. Його питають – де він узяв гроші, а в нього немає відповіді. А я не хочу так боятися. Вкрадені гроші не приносять задоволення та щастя. А коли заробив – нормально", – сказав боксер.

Усик може побитись із Ф'юрі

  • Попереду в Усик можливий бій за абсолют проти Ф'юрі. Тайсон закликає українця провести бій ще у 2022-му, але через старі травми Олександр планує повернутись на ринг вже у 2023 році.
  • "Циганський король" не збирається так довго чекати, тому може провести британське дербі проти земляка Ентоні Джошуа.
  • Однак промоутер британця Френк Уоррен заговорив про потенційну дату зустрічі з Усиком. Поєдинок може відбутись у березні 2023-го.
  • У бою Джойс – Паркер з'явився ще один претендент на бій проти Олександра. Джойс в 11-му раунді нокаутував суперника та став володарем тимчасового титулу WBO, а от регулярним поясом якраз володіє боксер із України.