Як у найкращі часи: 43-річний Буффон відбив пенальті та перервав невдалу серію Парми – відео

29 жовтня 2021, 11:15

Парма 28 жовтня зіграла виїзний матч проти Читтаделли у рамках Серії В. Голкіпер гостей Джанлуїджі Буффон допоміг команді перемогти.

"Вічний" Буффон

Вже на 12-й хвилині зустрічі господарі отримали прекрасний шанс розмочити нулі на табло – пенальті. 11-метровий удар взявся виконувати Мірко Антонуччі, але його постріл парирував голкіпер Парми.

Цікаво Нестримна "оса": українка Шульга – у топ-5 найкращих бомбардирок ОР Євро-2022 з футзалу

Як у найкращі часи Джанлуїджі Буффон став героєм команди. 43-річний легендарний голкіпер не дозволив супернику першим вийти вперед у рахунку. У середині першого тайму забили гості. Влучним ударом відзначився Франко Васкес.

Після перерви гості забили вдруге. У другій 45-хвилинці Читтаделла заробила ще один удар із 11 метрів. Цього разу Буффон не зміг стати на заваді голу – 1:2. Однак на більше господарів не вистачило – перемога Парми.

Клубу Буффона вдалось перервати безвиграшну серію, яка складала вже шість матчів. Джанлуїджі став одним із героїв поєдинку.

• За 10 турів Парма набрала лише 13 очок та посідає 13 місце у Серії В.

У сезоні-2021/2022 Буффон відіграв за Парму 9 матчів, у яких пропустив 11 голів та у трьох зустрічах залишав свої володіння "на замку".

Буффон парирував пенальті: відео