Маліновський: У футбольній команді все трохи по-іншому

Еліна Світоліна першою проявила таку позицію та заявила, що буде бойкотувати матчі проти тенісисток з Росії та Білорусі. Півзахисник італійської Аталанти зазначив в ефірі українського національного марафону, що не став би їхати на виїзні єврокубкові матчі у Росію, повідомляє 24 канал.

Варто прочитати Ребров став ініціатором збору коштів на українську армію серед футболістів-легіонерів

Руслан Маліновський розповів, що відмовився б грати проти московського Спартака, якби жереб звів долю Аталанти з російським клубом. На думку футболіста, його рішенням б підтримали у бергамівській команді.

Рішення Світоліної не грати проти білоруських та російських тенісисток… Теніс – це індивідуальний вид спорту. У футбольній команді все трохи по-іншому. Я б, наприклад, не поїхав на виїзну гру проти Спартака і, гадаю, клуб і вболівальники мене б підтримали. Нога б моя не ступила на цю землю,
– сказав Маліновський.

Відзначимо, що Руслан грає в одній команді з росіянином Олексієм Міранчуком. Маліновський розповів, що вони не мали розмови про війну. За словами українця, його російський одноклубник теж проти військових дій зі сторони його країни.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!