Головний наставник Динамо Мірча Луческу не надто розраховує на 22-річного Назарія Русина, тому готовий відпустити футболіста в оренду.

Цікаво: АПЛ чи Серія А: колишній асистент Луческу про перспективи гравців Динамо у Європі

Оренда для Русина

Футболіст перебуває у пошуках клубу, де буде здобувати стабільну ігрову практику. Польська Легія не проти поповнити свій склад нападником.

Що відомо про Назарія Русина у Динамо?

У 2015 році поповнив київський клуб, перейшовши зі Львова. Але не зміг закріпити у столичній команді, тому попрямував в оренду у Зорю. П ершу половину сезону-2019/2020 провів у команді Віктора Скрипника. За цей час провів 17 матчів, забив 7 голів і віддав 4 асисти. Був повернутий у Київ, щоб замінити дискваліфікованого Артема Бєсєдіна.
  • У першій частині сезону Русин провів у футболці Динамо лише 19 хвилин, за цей час футболіст не запам'ятався жодними корисними діями.

Цікаво, що клуб з Варшави вже начебто домовився про оренду ще одного "динамівця" Артема Шабанова. Угода повинна бути розрахована до кінця цього сезону. Представникам Легії залишилось обговорити з киянами можливу суму викупу Артема після завершення дії угоди про оренду.

Раніше повідомлялось, що Назарій може повернутись у Зорю. Форвардом також цікавився Дніпро-1.