Найбільша війна на Європейському континенті з часів Другої світової, яку розв'язала Росія, триває другий рік. Проте функціонери МОК вирішили закрити очі на злочини терористів та підтримати агресорів. Виконком комітету рекомендував повернути спортсменів з Росії та Білорусі до міжнародних змагань.

Читайте також Зрада духу спорту: прем'єр Польщі відмовився виконувати рекомендації МОК щодо допуску росіян

Зрада олімпійських принципів

Олімпійський чемпіон з боксу Володимир Кличко різко засудив рішення МОК. Прославлений спортсмен наголосив на неприпустимості подібних дій в сучасному світі.

МОК затвердив участь російських та білоруських атлетів на Олімпійських іграх під "нейтральним прапором". Це рішення – під фальшивим прапором,
– написав Володимир Кличко.

Таким чином президент МОК Томас Бах виконує забаганки Росії по легалізації війни проти України.

Томас Бах слугує кольорам та інтересам Росії. Це рішення паплюжить олімпійський дух та, як і ця війна, є нонсенсом,
– зазначив чемпіон Атланти-1996.

Володимир Кличко / twitter.com/Klitschko

  • Нагадаємо, що 28 березня МОК рекомендував спортивним федераціям допустити росіян та білорусів до міжнародних змагань. Мова йде лише про індивідуальні виступи.
  • Представників країн-агресорів зобов'язали виступати під "нейтральним" прапором. Крім того, заборонена брати участь у змаганнях спортсменах, які підтримують війну.
  • Поки що атлетам з РФ та РБ не дозволили виступати на Олімпійських змаганнях. Відповідне рішення буде прийнято пізніше.