45-річний фахівець буде представлений команді вже сьогодні, 19 серпня, на вечірньому тренуванні, повідомляє Meta-rating.

До теми: Екстренер "Ворскли" Сачко подав до суду на колишню команду, яку вивів у Лігу Європи

Тренерське підсилення

Допомагати новому тренеру "Волині" буде Ярослав Комзюк, який у 2017 році очолював луцький клуб.

Сачко планує посилити склад команди досвідченими гравцями, щоб поставити максимальне завдання на сезон – вихід в УПЛ.

Команду вже покинули Сад, Куліш, Норенков та Кожанов. До слова, останнього активно сватають у "Рух", який цього сезону дебютує в УПЛ.

Раніше Сачко не хотів коментувати своє призначення на пост головного тренера луцької команди. Він казав, що є керівництво клубу, яке буде приймати остаточне рішення.

Пост спортивного директора швидше за все займе Віталій Кварцяний, багаторічний наставник луцької команди. Але прихід Кварцяного залежить лише від бюджету клубу.

У сезоні 2019/20 луцька "Волинь" посіла 5-те місце в Першій лізі і не зуміла завоювати путівку до УПЛ. Її нападник Денис Кожанов став найкращим бомбардиром та асистентом першості.

Додамо, що керівництво клубу прийняло рішення розлучитися з Андрієм Тлумаком, який очолював команду з 2018 року. Разом з головним тренером клуб покинули його асистенти Андрій Сапуга та Павло Котовенко.

Також у команді більше немає спортивного директора Валентина Кошельника.

Сачко у "Волині"

  • Свого часу Сачко виступав за луцький клуб у період 2001/06 років.
  • У 2004 та 2005 роках був визнаний найкращим гравцем команди за голосуванням вболівальників клубу.
  • У 2005 році Сачко видав найбільш результативний сезон за "Волинь" у Вищій лізі та забив 13 голів, посівши друге місце у списку бомбардирів.
  • Після закінчення сезону у 2006 році у футболіста закінчився контракт, тому він залишив клуб у статусі вільного агента. За п'ять сезонів у "Волині" став одним з найкращих бомбардирів в історії цієї команди.