Представники збірної Росії з волейболу, які здобули золоту медаль на Олімпіаді-2012 у Лондоні, не підтримують цей наратив. Вони допомогли зібрати чималу суму коштів на закупівлю амуніції для "ванюшек", які воюють проти України, пише 24 Канал із посиланням на росЗМІ.

Читайте також Лише руїни: ЗСУ під Бахмутом знищили штаб управління терористичного батальйону "Еспаньола"

Російські волейболісти стали спонсорами війни проти України

Росіяни запустили проєкт "Всьо для побєди", який був створений для допомоги російським військовим злочинцям. Куратором збору став олімпійський чемпіон з волейболу Тарас Хтей. Повідомляється, що збір підтримали його партнери по команді Сєргєй Тетюхін, Дмітрій Ілліних, Ніколай Апаліков, а також ексукраїнський волейболіст, а нині тренер Олександр Косарев, який змінив громадянство на російське.

Їм вдалося зібрали чотири з половиною мільйони рублів, за які, за повідомленням в організації, було закуплено комплекти форми, бронежилети, аптечки, генератори та автомобіль "Нива".

На це вже відреагувала Міжнародна федерація волейболу (FIVB). Вона висловила глибоке занепокоєння, повідомляє Inside the Games:

FIVB не знає про ці звіти та не в змозі коментувати дії, які відбуваються за межами юрисдикції організації. FIVB знову заявляє про свою повну опозицію до війни та свою тверду віру в те, що спортсмени та спорт повинні сприяти миру та єдності, а не використовуватися як інструмент для конфлікту та розколу.

Зазначимо, що Томас Бах усіма правдами та неправдами намагається протягути російських спортсменів на Олімпіаду-2024, заявляючи також, що спорт має об'єднувати, а російські спортсмени є чи не більшими жертвами за українців. Він прикривається можливим нейтральним статусом атлетів, проте очевидно, що всі розумітимуть, звідки ті спортсмени, а російська пропаганда обов'язково використає це у своїх інтересах.