Владислав Ващук впродовж тривалої кар'єри захищав честь держави на футбольних аренах. Після російської навали ексдинамівець вирішив стати на захист Батьківщини зі зброєю в руках. Ващук вступив до лав Національної гвардії України та встиг скласти присягу.

Читайте також Шевченко відкрив збір на відбудову школи в особливий день для України

Просте рішення Ващука

Зірковий футболіст свідомо вирішив поповнити склад бригади наступу "Буревій", оскільки на власні очі бачив жахіття "русского міра".

"Я допомагав організовувати благодійні матчі за участю військовослужбовців і там познайомився із командиром бригади наступу "Буревій". Він мені сказав: "Може, до нас підеш?". Я подумав: чому ж ні. Рішення було просте. Так що можу сказати, що жодних повісток не було, як дехто думає.

Я застав у Гостомелі "русскій мір", просидівши 15 днів у підвалі з дітьми та рахуючи вибухи російських снарядів. У мене було достатньо часу, щоби все переосмислити. Я більше не хочу, щоб мої діти бачили жахіття, яке принесли з собою терористи", – розповів Ващук.

Вибір очевидний

Раніше титулований ексфутболіст не тримав зброю в руках, але готовий нищити ворога, якщо доведеться.

На війні все відбувається так швидко, що я навіть не ставитиму собі це питання. Тут чи ти його, чи він тебе. Для мене вибір очевидний,
– заявив ексдинамівець.

Зазначимо, що Владислав Ващук не єдиний динамівець, який став на захист України. Ексгравці "біло-синіх" Володимир Єзерський, Олександр Алієв, Андрій Богданов вступили до сил оборони ще на початку агресії. Друг дитинства та ексодноклубник Ващука Сергій Баланчук загинув на війні минулого року.