Житомирське Полісся зацікавлене у підписанні гравців Динамо та Шахтаря. Ряди амбіційного клуба з Першої ліги можуть поповнити Владислав Супряга та Андрій Тотовицький. "Вовки" бажають одного гравця придбати на постійній основі, а іншого тимчасово орендувати.

Варте уваги До дебюту готовий: тренер Жирони анонсував появу Циганкова у матчі Ла Ліги

Не вдалось стати провідним гравцем

Полісся, якому пророкують передові позиції навіть на рівні УПЛ, націлилось на придбання Андрія Тотовицького з Шахтаря. Житомирський колектив зацікавлений у підписанні 30-річного півзахисника уже цієї зими. Сторони контакували щодо футболіста та поки без конкретизації. Тотовицький тільки влітку перебрався у стан "гірників" з Колоса за 700 тисяч євро. Гравець пропустив певний період через травму, тому встиг відіграти тільк два матчі.

Нерозкритий талант

Також "вовки" заківлаені у співпраці з Владиславом Супрягою. Цього гравця житомирський колектив хоче поки орендувати, хоча й не відомо на який термін. Агент нападника Іван Пироженко у хороший стосунках з керівництвом Полісся, тому трансфер цілком реалістичний. Супряга також пропустив певний період через травму, але встиг уже забити перший гол після повернення.

Житомир за крок до вищого дивізіону

  • Полісся гучно стукає у двері УПЛ. Житомирський колектив впевнено йде на першому місці у Першій лізі України, відриваючись на 12 очок від другого місця.
  • У складі "вовків" виступають колишні гравці УПЛ, такі як: Владислав Вакула (орендований у Шахтаря), Пилип Будківський, Андрій Гітченко, Василь Грицук, Олег Кудрик, Владислав Огіря, Дмитро Шастал та інші. Правда більшість з них вже є досить віковими футболістами.