Напад терористів ХАМАС на Ізраїль, з подальшою військовою відповіддю ЦАХАЛ по Сектору Газа, розділило суспільство в країнах Європи. Частина громадян Євросоюзу, особливо це стосується емігрантів з країн Сходу, виступили на підтримку народу Палестини. До їх числа приєднався володар "Золотого м'яча" Карім Бензема.

До теми ХАМАС вбив 22-річну ізраїльську гімнастку під час музичного фестивалю

У Франції не сподобалася позиція Бензема

Зірковий футболіст жодним словом не засудив варварські дії терористів ХАМАС, а лише звинуватив Ізраїль у бомбардуваннях міста Газа. Позиція Бензема викликала осуд у французькому суспільстві.

Депутатка Європарламенту від Франції Надін Морано назвала форварда "агентом пропаганди ХАМАС". А міністр внутрішніх справ Франції Жеральд Дарманен нагадав про зв'язки Каріма з терористичною організацією "Брати мусульмани".

Проте одними лише звинуваченнями справа проти Бензема може не закінчитися. Французька сенаторка Валері Буайє закликала позбавити зірку світового футболу громадянства та його титулів, якщо зв'язок з терористами підтвердиться.

Ми не можемо змиритися з тим, що французька людина з подвійним громадянством, відома в усьому світі, може в такий спосіб зганьбити і навіть зрадити нашу країну,
– заявила Буайє.

Заява Валері Буайє / instagram.com/vboyer13

  • Нагадаємо, що Карім Бензема у 2022 році став володарем "Золотого м'яча" за версією France Football.
  • Французький форвард раніше вже мав проблеми із законом. У 2015 році він став фігурантом справи про шантаж футболіста Матьє Вальбуена. Тоді Федерація футболу Франції відсторонила форварда від матчів за збірну.