Добринська пишається українцями

Титулована легкоатлетка поділилась із підписниками в інстаграмі світлиною зі змагань у Стамбулі. На фото Наталія Добринська тримає прапор України.

До теми Змінюємо традиційні клубні кольори на синьо-жовті, – Кривбас ініціював патріотичний флешмоб

Колишня професійна спортсменка зазначила, що в останні дні стрічка у соцмережах перефарбувалась у синьо-жовті кольори, а рідної української мови у постах людей стало значно більше.

Добринська додала, що такий складний час об'єднав українців, аби вкотре показати агресору та усьому світу, якою є їх рідна країна: "Україна – сучасна, сильна, вільна, безкомпромісна, не боїться ніяких погроз і буде боротися за своє, щоб не сталося".

"Вірю в Україну"

Наталія пишається українцями, які попри таку ситуацію не сидять вдома у чотирьох стінах, а продовжують працювати та змінювати нашу країну.

Пригадала олімпійська чемпіонка Ігри-2022, які 20 лютого закінчились у Пекіні. Наші спортсмени, які зіштовхнулись із труднощами, привезли додому лише одну нагороду, яку Наталія називає перемогою.

Легкоатлетка сподівається, що у Парижі українські спортсмени докладуть максимум зусиль, щоб виступити якомога краще.

Нині важливо, щоб кожен з нас укріплював свої професійні позиції: військові, економічні, культурні і, звісно, спортивні. Це найкращий прояв патріотизму. Вірю, що це наш шлях до перемоги! Вірю в Україну!,
– написала Добринська.

Українські спортсмени проти агресії Росії