Причиною для флешмобу в соцмережах став "небезпечний для нашої України час".

Важливо РНБО просить Раду ввести надзвичайний стан по всій країні

"Незалежно від того, які клубні кольори ми захищаємо на футбольному полі, ми всі є українцями. І в нашій ДНК присутні два найважливіших кольори, це кольори державного прапора – синій та жовтий. Тому сьогодні команди ФК Кривбас в усіх соцмережах змінюють свої традиційні клубні кольори на синьо-жовті", – йдеться в повідомленні клубу.

До флешмобу приєднався і футбольний клуб Полісся. Там теж змінили логотип в соцмережах на синьо-жовтий (традиційні кольори клубу – жовто-зелені).

"У ці часи важливо гуртуватись і об'єднуватись. А також ідентифікувати себе із нацією. Позиція футбольного клубу Полісся: Україна – одна, єдина і неподільна. Україна – це Поліські ліси, це Карпатські полонини, це Кримські виноградники, це Донецькі терикони. Тримаймо голову холодною, вірмо і підтримуймо Збройні сили України, і робімо усе від нас залежне, кожен на своєму фронті! Слава Україні", – йдеться в повідомленні Полісся.

Після цього і решта футбольних клубів приєдналися до цього флешмобу, змінивши в соціальних мережах логотипи в синьо-жовтих кольорах.

Дивіться підбірку зображень логотипів футбольних клубів в синьо-жовтих кольорах

Деякі ж клуби вирішили не змінювати сам логотип, а просто розмістити його на фоні українського прапора.