Разом проти расизму: Реал красивим жестом підтримав Вінісіуса – фото та відео флешмобу

У середу, 24 травня, мадридський Реал приймав Райо Вальєкано у рамках 36-го туру іспанської Ла Ліги. Передувала поєдинку красива акція на підтримку Вінісіуса, який вкотре став жертвою расизму.

Перед поєдинком усі футболісти Реала вийшли на футбольне поле "Сантьяго Бернабеу" у футболках свого одноклубника Вінісіуса Жуніора. Бразилець у попередньому турі став жертвою расистських образ зі сторони уболівальників Валенсії, повідомляє 24 Канал.

До теми Замість прапора України: Ла Ліга змінила плашку після расистського скандалу з Вінісіусом – фото

У Мадриді підтримали Вінісіуса

Таким вчинком команда хотіла висловити свою підтримку Віні і показати, що той залишився не сам на сам у цій ситуації.

Також на 20-й хвилині матчу трибуни "Сантьяго Бернабеу" влаштували овації Вінісіусу. Зробили вони це на 20-й хвилині свідомо, адже футболіста грає якраз під 20-м номером у Реалі.

Овації фанатів Реала під час матчу для Вінісіуса: дивіться відео

Такий красивий жест команди підтримали й уболівальники Реала. На трибуні позаду воріт з'явився великий банер на підтримку зіркового футболіста.

Фанати Реала підтримали Вінісіуса / Фото з твітеру мадридського клубу

Сам Вінісіус не брав участі у матчі проти Райо Вальєкано, але був присутній на стадіоні. Та навіть перед матчем з'явився на футбольному полі, аби подякувати усім за підтримку.

Вінісіус подякував усім за підтримку / Фото з твітеру мадридського Реала

Відзначимо, що навіть без Віні Реалу з труднощами, але таки вдалось здобути перемогу над Райо 2:1. Голи Бензема та Родріго врятувати "вершкових" від мирової на домашньому полі.

До слова. Реал бореться із Атлетіко за друге місце у Ла Лізі. Наразі перевага команди Анчелотті складає лише один бал. Попереду у "вершкових" ще матчі проти Севільї та Атлетік Більбао.

Вінісіус – жертва расизму в іспанській Ла Лізі

• Зірковий бразилець у складі Реала вже далеко не вперше стає жертвою расистських висловлювань у свою сторону. Ця неприємна ситуація повторилась знову вже у матчі проти Валенсії.
  • Фанати "кажанів" почали називати Віні "мавпою" Через що поєдинок навіть був зупинений на 10 хвилин. Однак навіть після його відновлення подібні скандування фанатів Валенсії продовжились.
  • Такі образи негативно вплинули на лівого вінгера, у якого наприкінці матчу здали нерви. Вінісіус вдарив в обличчя футболіста суперника, за що був вилучений з поля. Однак згодом Віні скасували цю червону картку.
  • Після матчу Вінісіус виклав відео з расистськими історіями, у яких став головною жертвою.
  • Зірку Реала у цій ситуації підтримали не лише партнери по команді, а й головний тренер "вершкових" Карло Анчелотті та президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва
  • Також на телекартинці матчі 36-го туру Ла Ліги замість українського прапора з'явився напис "Єдині проти расизму". Його також повторили, але вже у вигляді тегу у правому нижньому кутку екрана.