Перед поєдинком усі футболісти Реала вийшли на футбольне поле "Сантьяго Бернабеу" у футболках свого одноклубника Вінісіуса Жуніора. Бразилець у попередньому турі став жертвою расистських образ зі сторони уболівальників Валенсії, повідомляє 24 Канал.

До теми Замість прапора України: Ла Ліга змінила плашку після расистського скандалу з Вінісіусом – фото

У Мадриді підтримали Вінісіуса

Таким вчинком команда хотіла висловити свою підтримку Віні і показати, що той залишився не сам на сам у цій ситуації.

Також на 20-й хвилині матчу трибуни "Сантьяго Бернабеу" влаштували овації Вінісіусу. Зробили вони це на 20-й хвилині свідомо, адже футболіста грає якраз під 20-м номером у Реалі.

Овації фанатів Реала під час матчу для Вінісіуса: дивіться відео

Такий красивий жест команди підтримали й уболівальники Реала. На трибуні позаду воріт з'явився великий банер на підтримку зіркового футболіста.

Фанати Реала підтримали Вінісіуса
Фанати Реала підтримали Вінісіуса / Фото з твітеру мадридського клубу

Сам Вінісіус не брав участі у матчі проти Райо Вальєкано, але був присутній на стадіоні. Та навіть перед матчем з'явився на футбольному полі, аби подякувати усім за підтримку.

Вінісіус подякував усім за підтримку
Вінісіус подякував усім за підтримку / Фото з твітеру мадридського Реала

Відзначимо, що навіть без Віні Реалу з труднощами, але таки вдалось здобути перемогу над Райо 2:1. Голи Бензема та Родріго врятувати "вершкових" від мирової на домашньому полі.

Вінісіус – жертва расизму в іспанській Ла Лізі

• Зірковий бразилець у складі Реала вже далеко не вперше стає жертвою расистських висловлювань у свою сторону. Ця неприємна ситуація повторилась знову вже у матчі проти Валенсії.
  • Фанати "кажанів" почали називати Віні "мавпою" Через що поєдинок навіть був зупинений на 10 хвилин. Однак навіть після його відновлення подібні скандування фанатів Валенсії продовжились.
  • Такі образи негативно вплинули на лівого вінгера, у якого наприкінці матчу здали нерви. Вінісіус вдарив в обличчя футболіста суперника, за що був вилучений з поля. Однак згодом Віні скасували цю червону картку.
  • Після матчу Вінісіус виклав відео з расистськими історіями, у яких став головною жертвою.
  • Зірку Реала у цій ситуації підтримали не лише партнери по команді, а й головний тренер "вершкових" Карло Анчелотті та президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва
  • Також на телекартинці матчі 36-го туру Ла Ліги замість українського прапора з'явився напис "Єдині проти расизму". Його також повторили, але вже у вигляді тегу у правому нижньому кутку екрана.