Воробей: Я до цього ставлюся негативно

Ексфутболіст зазначив, що провокації були завжди, проте спортсменам не варто на це реагувати. Він наголосив, що Селезньов повинен стриманіше себе поводити.

До теми Я не б’ю трансгендерів, – Селезньов прокоментував скандальну розмову з журналістом

Я до цього ставлюся негативно. Журналісти пишуть іноді хороше, іноді погане. Завжди є задоволені, є незадоволені. І завжди будуть провокації. Тим більше, Жені треба бути стриманішим. Він зараз на перших сторінках, хоче рекорд побити. Він же не Вася із якогось села,
– сказав Воробей.

Колишній гравець "гірників" додав, що форварду Минаю все ж таки варто зважувати всю інформацію та не робити поспішних заяв.

"Завжди його тишком-нишком зніматимуть. З трибун його провокуватимуть. Потрібно вміти себе стримувати. Це неправильно, я згоден, але різні люди є, всіх не заткнеш. На цьому люди роблять собі якийсь піар. І таких людей багато, але й добрих дуже багато. Треба не порошити, а трохи зважувати всю інформацію", – підсумував ексфутболіст.

Селезньов погрожував журналістові розправою

  • У форварда Минаю та Андрія Сеньківа виник конфлікт. Футболіст звинувачує журналіста в брехні, нібито той розповсюджував неправдиву інформацію про футболіста.
  • Селезньов почав надокучливо телефонувати Сеньківу та погрожувати йому розправою.
  • Журналіст повідомив, що написав заяву в поліцію на погрози зі сторони Євгена.
  • Сам же Селезньов прокоментував скандальну розмову з Сеньківим. Він не вважає себе винним. Також він додав, що не мав намірів їхати до журналіста. Оскільки все, що він йому сказав "було на емоціях".