Дружина Шумахера: Нам всім не вистачає Міхаеля

Корінна Шумахер, дружина Міхаеля Шумахера, розповіла про стан чоловіка. Інтерв'ю з Корінною вийшло в рамках документального фільму SCHUMACHER, знятого Netflix.

До теми Netflix зняв документальний фільм про Міхаеля Шумахера: трейлер та дата випуску

Корінна зізналася, що їй не вистачає Шумахера. Разом з тим, вона зазначила, що гонщик став "іншим".

Звичайно, мені не вистачає Міхаеля. Я сумую за ним кожен день. Але звичайно, насправді ми всі сумуємо: діти, сім'я, батько, всі його близькі. Нам всім не вистачає Міхаеля, але насправді він тут, з нами. Він став іншим, але він тут, і це надає нам сил,
– розповіла Корінна.

Корінна підтвердила, що Міхаель Шумахер продовжує проходити лікування у рамках відновлення від травм.

"Ми разом. Ми живемо разом у будинку, проводимо терапію. Ми робимо все можливе, щоб Міхаелю стало краще, щоб йому було комфортно, щоб він просто відчував, що його сім'я поруч. І я буду робити все необхідне, незважаючи ні на що. Ми всі будемо.

Ми намагаємося триматися разом, як одна сім'я – як хотів би і як і раніше хоче Міхаель. І життя триває. "Особисте – означає особисте", – як він завжди говорив. І для мене дуже важливо, щоб Міхаель міг продовжувати жити своїм життям. Раніше Міхаель завжди захищав нас від цього, тепер ми захищаємо його", – резюмував дружина пілота.

Варте уваги Будинок Шумахера виставили на продаж за 59 мільйонів євро: фото

Що сталося з Шумахером

  • У грудні 2013 року пілот Формули-1 під час катання на лижах у французьких Альпах отримав серйозну черепно-мозкову травму.
  • Внаслідок травм Шумахер впав у кому. Після декількох операцій він прийшов до тями у 2014 році.
  • У 2018 році з'явилася інформація, що Шумахер вже не прикутий до ліжка. Окрім того, повідомлялося, що Міхаель, ймовірно, проходив лікування з використанням стовбурових клітин.
  • Точної інформації про стан Шумахера немає.