23-річний Лопес дав інтерв'ю відомому спортивному аналітику Максу Келлерману на його шоу Max on Boxing. Про це повідомляє vRINGe.

Дізнайтесь більше: Не виправдав очікування: підсумки поєдинку Ломаченко – Лопес

Ломаченко пішов як ображений невдаха, яким він і є

Лопес заявив, що Ломаченки не пропонували йому внести у контракт пункт про реванш. Американець припускає, що Ломаченко не очікував, що програє.

Немає сенсу. Немає сенсу. Вони не дали мені пункт про реванш в контакті. Я не думаю, що вони очікували мою перемогу. Ні. Я щирий з вами, я зробив свою частину – переміг у бою. І тепер його царювання закінчено. Я маю на увазі, він пішов, як ображений невдаха, яким він і є. А ми зробили те, що повинні були,
– сказав Лопес.

Також американець вкотре нагадав, що підійшов у кут Ломаченка, щоб подякувати за бій. На цей крок, за словами Лопес, він отримав тільки посмішку від Ломаченка.

"Я шанобливо підійшов в його кут. Я попрощався з його батьком, попрощався з ним, а він просто посміявся над цим. Залишимо це як воно є", – зазначив Теофімо.

Ломаченко програв Лопесу: головне

  • Василь Ломаченко 18 жовтня зазнав другої поразки на професійному ринзі. Василь програв титули WBA, WBO, WBC.
  • Лопес став наймолодшим абсолютним чемпіоном світу. Теофімо переміг Ломаченка одноголосним рішенням суддів.
  • Після поєдинку обидва боксери заявили, що боксували з травмами. Ломаченко навіть переніс операцію. Василь зможе відновити тренування у січні 2021 року.