Фатальний пенальті

За рахунку 2:3 на користь Росії, Україна отримала право на пробиття пенальті. Виконувати його направився Петро Шотурма. Та капітан команди не забив – він пробив по центру, і воротар Росії ногами відбив м'яч.

Як капітан взяв на себе відповідальність – фортуна була не на моїй стороні. Підійшовши до м’яча відчув, уявив, скільки вболівальників за моєю спиною, звичайно, я хотів забити…. Я думатиму про цей пенальті, він вже мені й снився 2 дні, я спати не міг. Але так сталось, тому можу вибачитись перед вболівальниками – мені тепер з цим жити,
– заявив Шотурма після повернення до України.

Варте уваги Фанати України заспівали легендарну пісню "Путін – ху*ло" на матчі з Росією в Амстердамі

Євро, що зробило команду сильнішою

У підсумку Україна програла в цьому матчі. Після цього пенальті Шотурма отримав чимало повідомлень від вболівальників. Не всі вони були зі словами підтримки.

"Це ще один крок у моєму житті – мені багато писали слів підтримки, багато було і хейту. Один тренер сказав, що пройшовши через таке, стаєш сильнішим. Так і є – за це Євро ми стали ще сильнішими", – відзначив футзаліст.

Варто додати, що програвши у півфіналі Євро-2022, збірна України отримала можливість поборотися за бронзові нагороди. Але у матчі за третє місце програла Іспанії.