У рамках 26-го туру Ла Ліги зустрічаються Райо Вальєкано і Жирона. Український вінгер "жирондинців" традиційно розпочав гру зі стартових хвилин матчу.

Команда українця першою пропустила гол на 23-й хвилині матчу. Проте вже за кілька хвилин Циганков продемонстрував гольове відчуття, опинившись в потрібний час в потрібному місці.

Футболісти Райо Вальєкано одразу зуміли відігратися, вдруге повівши у рахунку. Тож лідеру Жирони довелося вчергове продемонструвати свою майстерність.

На початку другого тайму Віктор відгукнувся на передачу партнера і в один дотик відправив м'яч повз голкіпера господарів – 2:2.