Меркушина: Гірські етапи зажди вдавалися краще

Українська біатлоністка розповіла про складнощі виступів на Олімпіаді-2022. Анастасія Меркушина зізналась, що під час прискорення на тренуванні відчула проблеми зі здоров'ям: "Усе, в очах темніє, ти нічого не бачиш, нічого не можеш зробити".

До теми Українка Джима через промах втратила медаль Олімпіади

На тренуванні я прискорилася за Анною Солою. Я за нею зробила декілька кроків – і далі все, темнота, нічого не пам’ятаю. Є таке поняття як зона ПАНО. У мене від народження дуже високий цей показник, тому мені гірські етапи зажди вдавалися краще,
– розповіла біатлоністка.

Залишилась вражена своїм результатом

Українка зізналась, що продемонструвала доволі "тихий" хід по трасі у спринті. Меркушина старалась не поспішати з темпом із перших секунд гонки, а поділити сили по усій дистанції.

Підсумковий результат став приємною несподіванкою для самої українки. Це зауважив головний тренер жіночої команди Урош Велепець.

Відчула себе тією Анастасією Меркушиною, якою я маю бути, а не оце якесь желе, яке там бігало незрозуміло що. Це дійсно була моя гонка, яку я правильно розклала, пройшла технічно. Єдине, чим незадоволена – цей промах,
– розповіла Меркушина.

Нагадаємо, Анастасія Меркушина прибула у збірну на заміну Валентині Семеренко, яка достроково покинула Олімпіаду-2022 через погіршення здоров'я.