Ребров сказав, що підтримує кандидатуру Андрія Шевченка на посаду президента УАФ. Однак він зауважив, що погодитися на таку посаду непросто, оскільки вона дуже відповідальна.

Дивіться також Андрій Шевченко готується стати президентом УАФ: чи будуть у легенди Динамо конкуренти

Ребров: "Зроблю все, щоб допомогти"

"Він повинен сам вирішувати, що йому робити. Якщо він буде керувати нашим футболом, то я вважаю, що це буде гарно для всіх. Це та людина, з якою можна спілкуватися та знайти спільну мову.

Якщо його оберуть президентом УАФ, то я йому бажаю лише успіхів. Це дуже відповідальна посада. Як на мене, непросто погодитися на таку посаду, бо вона дуже відповідальна. Зі свого боку я буду підтримувати Миколайовича і зроблю все, щоб допомогти", – сказав Ребров.

Шевченко подав свою кандидатуру на пост президента УАФ

  • Зазначимо, що чинний голова УАФ Андрій Павелко знаходиться у СІЗО. Чиновника звинувачують у корупції та відмиванні коштів при будівництві заводу з виробництва штучного газону.
  • Станом на 12 грудня адміністрація УАФ отримала протоколи засідань керівних органів 14-х постійних членів УАФ. Усі вони висунули для обрання президентом УАФ Андрія Шевченка.
  • За інформацією журналіста Ігоря Бурбаса, Шевченко залишиться єдиним кандидатом на посаду президента асоціації. Також представник ЗМІ додав, що підтримка Шевченка тільки зросла.
  • Нагадаємо, що 25 січня 2024 року відбудеться позачерговий Конгрес УАФ. На ньому мають обрати нового голову організації на заміну Павелку.