Вест Хем – Вотфорд 3:1

Голи: Антоніо, 6, Соучек, 10, Райс, 36 – Діні, 49

Дивіться також: "Вест Хем" розгромив "Норвіч" завдяки покеру Антоні, Ярмоленко отримав жалюгідний час: відео

"Молотобійці" здобули комфортну перевагу вже на старті матчу, повідомляє 24 канал.

Форнальс на шостій хвилині вивів Антоніо віч-на-віч з голкіпером "шершнів" і форвард зовнішньо легко відкрив рахунок у грі.

Через чотири хвилини господарі подвоїли перевагу. Боуен, який вийшов у старті замість Ярмоленка, зробив навіс у штрафний. Верхову дуель виграв Соучек і переграв Бена Фостера.

У середині тайму справжній шедевр створив Райс, забивши з-за меж штрафного – 3:0.

До речі: "Лідс" офіційно повернувся в АПЛ

По перерві "Вотфорд" відіграв один м'яч. Дукуре прорвався у штрафний та вицілював у дальній кут. М'яч після удару француза влучив у стійку та відлетів до Діні. Трой спокійно добив м'яч у ворота.

Українець Ярмоленко вийшов на поле аж на 81 хвилині і не встиг відзначитися результативними діями.

Завдяки перемозі "Вест Хем" за два тури до завершення АПЛ відірвався від зони вильоту на 6 очок.