Вест Хем жадає підсилитися Максимом Таловєровим. Попередники українця в Славії "підтвердили" можливість переходу в англійський колектив.

Варте уваги Два кроки до мрії: українці дізнались суперників у третьому кваліфікаційному раунді до ЛЧ

Черговий українець в Англії

Молодіжна збірна України змогла дібратися до півфінал юнацького Євро-2023. Представники "молотобійців" були присутніми на усіх шести матчах "синьо-жовтих". Стежили лондонці за одним із лідерів української команди, який був їхньою головною ціллю, а саме за Максимом Таловєровим.

Вест Хем шукає підсилення у центр захисту, а український футболіст, який перебуває у списку двох-трьох кандидатів "молотобійців", підходить команді відразу за декількома критеріями. Зокрема, вміння вести силову боротьбу, атлетизм та гарна антропометрія Таловєрова, якого часто порівнювали із Вірджилом ван Дейком, неабияк зацікавили головного тренера лондонського колективу Девіда Моєса.

Також варто відзначити, що Вест Хем має гарні зв’язки із празькою Славією, якій належить Максим. Діло в тому, що Томаш Соучек та Володимир Цоуфал перейшли до стану "молотобійців" саме із чеського колективу. До того ж лондонці наразі не готові наважити на повноцінний трансфер, тому найбільш вірогідним варіантом переходу поки що буде оренда.

Виступи Таловєрова

  • Захисник розпочав свій футбольний шлях в Україні, а саме в донецькому Шахтарі. Максим встиг також на теренах нашої держави захистити кольори київського Арсеналу та донецького Олімпіка, проте у досить юному віці перебрався до Чехії, а саме до Динамо Чеські Будейовиці, де і розпочалась його професійна кар'єра.
  • Після виступів у тамтешньому Динамо, Славія помітила талант Таловєрова та підписала молодого гравця у ролі вільного агента. За столичний колектив Максим встиг провести 16 матчів, в яких віддав 1 асист. Варто відзначити, що за Славію Таловєров виступав як і центральний захисник, так і опорник.
  • Згодом Максима віддали в оренду до ліберецького Слована, а тоді уже і у лінцький ЛАСК, де він і провів решту минулого сезону.
  • Наразі Transfermarkt оціню Таловєрова, який був віце-капітаном збірної на молодіжному євро, в 1,5 мільйони євро.