Лідер спортивної гімнастики України Олег Верняєв пробув 1242 дні без міжнародних змагань. Тому встиг скучити за цими емоціями та перемогами.

До теми Легенда повертається: Верняєв вперше заявився на турнір після дискваліфікації

Омріяне повернення Верняєва

Вже на своєму першому міжнародному старті після повернення 29-річний гімнаст став автором одразу двох нагород. Про таке повернення можна лише мріяти.

Спершу Олег став срібним призером у вправах на коні. За свій виступ Верняєв отримав 14.800. Цього вистачило для того, аби підійнятись на другу сходинку п'єдесталу. Олімпійський чемпіон поступився лише переможцю у цьому виді програми із Йорданії Ахмаду Абу Аль-Суду, який отримав 15.000 від суддів.

Це "срібло" лише додало мотивації та сил Верняєву, який вже на паралельних брусах став найкращим. Цікаво, що у цьому виді програми п'єдестал став подвійним для України.

Верняєв став чемпіоном, отримавши за свій виступ 15.000. Олег випередив свого земляка Назара Чепурного лише на 0.250 бала. Майже весь синьо-жовтий подіум.

Відео медальних виступів Верняєва на Кубку світового виклику

До слова, у різновисотних брусах серед жінок перемогу здобула українка Анна Лащевська (13.533).

• Нагадаємо, що в одному з допінг-тестів Верняєва знайшли заборонений мельдоній. Через що Олега дискваліфікували на 4 роки.
  • У березні 2023-го з'явились хороші новини – гімнаст повернеться до змагань раніше запланованого, адже його усунення скоротили вдвічі.
  • Декілька місяців Олегу знадобилось на те, аби повернути собі потрібну фізичну форму.
  • Відзначимо, що Олег запевняв, що не вживав нічого забороненого. Верняєв був впевнений, що його дискваліфікація, це на 100% був донос, хтось просто хотів його прибрати зі спорту та конкуренції.
  • Як бачимо, це їм не надто вдалось. Верняєв не втратив своїх вмінь та таланту.