Небезпечне для здоров'я святкування

22-річний велогонщик став першим темношкірим переможцем на етапі гран-прі Джиро д'Італія. Еритрея стала 36-ю країною, спортсмен якої переміг та етапі Джиро д'Італія. А от Біньям Гірмай не зміг якомога краще відсвяткувати таке історичне досягнення.

Цікаво прочитати Володимир Кличко відклав чемпіонську мрію через війну в Україні

На п'єдесталі велогонщик із Еритреї серйозно пошкодив око, коли відкорковував тріумфальне шампанське. Пробка від напою влучила прямо в око спортсмена. Він розбризкав шампанське, але вже із закритим оком.

Після церемонії нагородження Гірмай поїхав у лікарню. Через це велогонщик пропустив 11-й етап гран-прі Джиро д'Італія.

Як велогонщик отримав курйозну травму: дивіться відео

Відзначимо, що у переможній гонці еритрейському спортсмену вдалось випередити суперників із Нідерландів та Італії – Матьє Ван дер Пула та Вінченцо Альбанезе.

Після візиту у медичний заклад пошкоджене око велогонщика закрили пов'язкою.

Цікаве зі світу велоспорту

  • Міжнародний союз велосипедистів (UCI) заборонив допускати до Балканського чемпіонату команди з Росії та Білорусі. UCI вже з перших днів відреагувала на агресію країн у сторону України. Організатори усунули від усіх міжнародних змагань представників Росії та Білорусі, а також заборонила використовувати будь-яку їхню національну символіку та проведення турнірів на їхній території.
  • Емі Пітерс – триразова чемпіонка світу вийшла з медичної коми, у якій перебувала протягом чотирьох місяців. У грудні 2021 року титулована нідерландка отримала серйозні травми після падіння на тренуванні. Пітерс пережила операцію на голові.
  • Український лідер велосипедного спорту Дніпра Максим Семенов загинув у боях проти ворогів на Донеччині. Президенту Дніпровської асоціації велосипедистів та Дніпровської асоціації екстремальних видів спорту було лише 49 років.