Про те, що Велика Британія може самостійно прийняти всі матчі Євро-2020, інформує Daily Mail. За інформацією журналістів, Футбольна асоціація Англії (FA) вже веде відповідні переговори з УЄФА.

До теми Євро-2020: визначилися всі учасники групового етапу

Стверджується, що через пандемію коронавірусу вивчаються альтернативні варіанти. Тож замість проведення його в 12 країнах, у FA запропонували його провести лише у Великій Британії.

Однак в коментарі SkySports в УЄФА спростували ці заяви. Там заявили, що поки жодні перемовини щодо зміни формату турніру не ведуться. Тож як і було заплановано, Євро-2020 відбудеться в 12 містах в 12 країнах.

"Наразі зусилля УЄФА зосереджені на плануванні турніру у всіх 12 містах з уболівальниками. Рішення, що суперечать цьому плану, можуть бути прийняті набагато ближче до початку Євро-2020, якщо це буде необхідно. Але наразі УЄФА не планує змінювати місце проведення Євро-2020", – заявили в організації.

До речі Календар Євро-2020: дата та місце всіх матчів

Щодо вболівальників на трибунах, в УЄФА теж поки немає остаточної відповіді. Все через те, що ситуація з поширенням коронавірусу і надалі залишається невизначеною.