Гравець збірної України став головною дійовою особою в лондонському дербі Челсі – Арсенал (2:2). Попри погрози Олександра Зінченка вінгер відзначився голом у ворота "канонірів" і зробив це дуже ефектно, пише 24 Канал.

Мудрик заслужив любов фанів

На початку другого тайму Мудрик красивими ударом з кута штрафного майданчика перекинув м'яч через голкіпера Арсеналу. Цей гол став другим для Михайла в його англійській кар'єрі.

Крім того, Мудрик заробив пенальті в першому таймі та посадив на жовту картку свого партнера по збірній України Зінченка. Така яскрава гра українця припала до вподоби вболівальникам Челсі. Під час заміни на 66-й хвилині матчу вони встали зі своїх місць та влаштували українцю овацію.

Вболівальники Челсі дякують Мудрику: дивіться відео

Нагадаємо, що Михайло Мудрик зіграв вже 23 матчі в АПЛ. На його рахунку 2 забиті м'ячі та 2 гольові передачі. Свої показники українець матиме нагоду покращити 28 жовтня, коли Челсі зіграє з Брентфордом.