Михайло Мудрик став одним героїв поєдинку 9-туру АПЛ проти Арсеналу (2:2). Український вінгер забив свій другий гол в АПЛ, а також заробив пенальті в першому таймі.

Почеттіно: Мудрику потрібно ще прогресувати

За рахунку 2:0 на користь Челсі тренер "синіх" Маурісіо Почеттіно замінив Мудрика на центрфорварда Ніколаса Джексона, сподіваючись посилити тиск на "канонірів". Проте в підсумку "пенсіонери" пропустили два голи та втратили важливу перемогу.

На післяматчевій пресконференції тренер Челсі пояснив, чому замінив Мудрика.

Нам потрібна була заміна, треба було посилити тиск завдяки Ніко Джексону попереду. Гра була ближче до 3:0, ніж до 2:1. Ми хотіли тиснути, а не захищати результат 2:0,
– сказав Почеттіно.

Аргентинський фахівець похвалив Мудрика за гру, але наголосив, що українець повинен ще додати. Ось тоді ми всі побачимо Михайла у всій красі.

Він грав добре, йому все ще потрібно прогресувати. На мою думку, він ще не перебуває у своїй найкращій формі,
– заявив наставник Челсі.

Мудрик в Челсі

• Нагадаємо, що Михайло Мудрик відзначився другим забитим голом за Челсі. Свій дебютний м'яч українець забив 2 жовтня в поєдинку проти Фулхема (2:0). До речі, тоді Почеттіно теж замінив українця, але зробив це одразу після першого тайму.
  • Загалом Мудрик вже зіграв за Челсі 26 матчів у всіх турнірах, забив 2 голи та віддав 2 асисти. Свій наступний матч "сині" зіграють проти Брентфорда, за який виступає Єгор Ярмолюк. Чергове українське дербі в АПЛ відбудеться 28 жовтня.