Іван Редкач вперше зустрівся з американцем після того, як Лопес переміг Василя Ломаченка у бою за звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі. Українець похизувався світлиною у своєму інстаграмі.

Варте уваги Він розбив серце Ломаченку: епатажний Редкач розповів, чому підтримував Лопеса

Зустріч з абсолютним чемпіоном

Боксер з України підписав фото одіозними слова: "Руйнівник міфів" та "вбивця легенд" у нас в гостях. Ласкаво просимо у наш дім, бро".

Такими словами Редкач натякнув на те, що Лопес "скинув з гори" одного з найкращих боксерів світу Ломаченка. Наголосимо, що Теофімо переміг Василя за рішенням суддівських записок. Як згодом виявилось, українець бився із серйозною травмою плеча. Але після поєдинку американська сторона теж заявила, що Лопес теж не був здоровий на всі 100%.

"Є люди, які кажуть і відповідають за те, що говорять. А є ті, які надувають щоки, відриваються від землі, а потім йдуть у небуття і стають більше нікому нецікавими. Буду намагатися бути цікавим і відповідати за те, про що говорю. Є на кого рівнятися. P.S.: Трештокери, балаболи, клоуни, пиз**ни, – як там їх ще називали? Закрили всі свої роти і припали, розумники?" – написав Редкач під фото.

Редкач – Ломаченко: головне про скандальні витівки

  • Редкач нелюб'язно поводиться щодо Василя Ломаченка. Він всіляко намагається підколоти свого земляка. Ще перед боєм він кумедно висміював поведінку Василя, який через перегляд потужних відео американця може взагалі не вийти на ринг.
  • Робив скандальні опитування щодо результату поєдинку між боксерами, у якому порівняв Василя з "братом у Христі".
  • Іван відкрито підтримував Теофімо та поставив на нього кругленьку суму грошей.
  • Після поєдинку епатажний боксер заявив, що не вірить у травму Василя та вважає всі ці заяви його команди брехнею та виправданням, щоб пояснити причину поразки від представника з США.