Дебеф: Ми поважаємо рішення Ломаченка

Тодд Дебеф в інтерв'ю запевнив, що команда поважає рішення Василя Ломаченка відмовитись від бою титульного бою проти Джорджа Камбососа. Нагадаємо, що українця у цьому поєдинку замінив Девін Хейні, який відібрав чемпіонські пояси в австралійця.

Читайте також "Помолись за окупантів": Ломаченко потрапив під гору критики через пост про удар по Сергіївці

Промоутер заявив, що Ломаченко вперше від 24 лютого зачепив питання повернення на ринг. Начебто Василь готовий провести бій у жовтні 2022 року.

Ми поважаємо рішення Ломаченка залишитись в Україні під час війни. Тому ми не готували для нього жодних поєдинків. Ми чекали на його рішення, і в результаті представник Ломаченка сказав, що Василь готовий битися в жовтні,
– розповів Дебеф.

"Він дуже хоче повернути свої титули"

Наразі команді потрібно подивитись на фізичну форму українського боксера, адже він фактично рік був без поєдинків. За словами промоутера, Ломаченко з тих, хто може вийти на ринг вже наступного дня після пропозиції щодо титульного бою.

Він такий хлопець, що якщо йому запропонувати завтра битися з Девіном Хейні за всі титули, то Ломаченко погодиться. Він дуже хоче повернути свої титули,
– запевнив промоутер українця.

Цікаво, що попереду у нового абсолютного чемпіона світу у легкій вазі Девіна Хейні реванш із Джорджем Камбососом. Австралієць прагне повернути втрачені титули. Для цього Камбосос вже навіть активував опцію реваншу, який теж повинен відбутись перед рідними уболівальниками Джорджа.

Ломаченко не покинув Україну у війні проти росії