Саладуха: Кожен спортсмен має право обирати, де він буде більш потрібним

Народна депутатка України та колишня легкоатлетка Ольга Саладуха розповіла, чому під час війни важливо змагатися на спортивних турнірах. А також прокоментувала рішення Василя Ломаченка залишитись в Україні.

Цікаво У Камбососа та Хейні виникла словесна перепалка під час пресконференції через Ломаченка

Я з перших днів наголошувала і спілкувалась з міністром спорту щодо того, аби наші спортсмени виїжджали на змагання, показували нашу міць, незламність нашого народу, щоб піднімався наш прапор, лунав наш гімн – це дуже важливо і для спортсменів, і для тренерів, і для країни,
– наголосила колишня спортсменка.

За словами нагородної депутатки, кожен зі спортсменів має право обирати, де він буде необхідним: в Україні або виступаючи на міжнародній арені.

"Дехто зі спортсменів жаліється, що не можуть виїхати за кордон і брати участь у змаганнях, бо є певні перепони. Багато спортсменів служать у національній гвардії, службі безпеки чи прикордонних військах, отже, вони є військовозобов’язаними", – сказала колишня легкоатлетка.

Ми просили, щоб міністерство дало тлумачення, аби наші спортсмени все ж таки виїжджали. Наприклад, Олександр Усик сказав, що буде захищати країну на спортивному фронті. А Василь Ломаченко вирішив залишитись і боронити країну, поки не завершиться війна, у лавах ЗСУ. Кожен спортсмен має право обирати, де він буде більш потрібним,
– зазначила Саладуха.

Позиція Ломаченка

  • Український боксер став одним із перших, хто повернувся в країну та став на її захист. Боксер вступив до лав територіальної оборони рідного Білгород-Дніпровського.
  • Ломаченку дозволили виїхати з України заради бою проти Камбососа, але той відмовився. Він наголосив, що не покине рідну країну, поки там триває війна.
  • Джордж Камбосос проведе перший захист своїх титулів. Замість українця він боксуватиме проти американця Девіна Хейні.
  • Чемпіонський двобій відбудеться 4 червня у Мельбурні.