У футболістів не було вибору

Легенда збірної Данії Петер Шмейхель прокоментував догравання матчу Фінляндія – Данія. Поєдинок продовжили приблизно через 2 години після інциденту з Еріксеном.

До теми Хочу зрозуміти, що сталося, – Еріксен вперше прокоментував зупинку серця під час матчу Євро-2020

Колишній воротар поставив під сумнів інформацію від УЄФА, що матч продовжили за порадою футболістів. Шмейхель каже, що гравцям запропонували три варіанти.

Один з варіантів – технічна поразка збірній Данії.

Перший – дограти решту 50 хвилин відразу. Другий варіант – дограти 50 хвилин на наступний день опівдні. Третій – технічна поразка 0:3,
– зазначив Шмейхель.

Ексворотар Манчестер Юнайтед вважає, що у футболістів не було вибору щодо долі поєдинку.

"Так що вирішуйте самі. Чи справді дограти відразу було бажанням гравців? Чи був у них вибір? Я не думаю. Як ви могли почути на вчорашній пресконференції, тренер серйозно засмучений, що дозволив гравцям повернутися", – резюмував Шмейхель.

Що сталося з Еріксеном: коротко

• Наприкінці першого тайму матчу Євро-2020 Еріксен втратив свідомість. Капітан Данії Сімон К'яєр першим надавав допомогу футболісту.
  • Після цього на футбольне поле вибігли медики та почали надавати йому допомогу. Водночас партнери Крістіана по команді обступили його, щоб Еріксен не був в об'єктиві камер.
  • Еріксен покидав поле на ношах, але вже при свідомості. Його госпіталізували у лікарню, що поряд зі стадіоном. Звідти надійшли позитивні новини, що стан Еріксена стабільний.
  • Лікар збірної Данії повідомив, що Еріксен пережив зупинку серця. Футболіста "повернули" після одного розряду дефібрилятора.
  • Матч Данія – Фінляндія вирішили дограти у той же день. Фінляндія здобула мінімальну перемогу.