УЄФА планує перенести фінал Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 із Санкт-Петербурга. Все більше провідних медіа почали повідомляти про це.

Дивіться також Ліга чемпіонів повертається: хто головний фаворит турніру

У матеріалі The Times йдеться про те, що матч, запланований на 28 травня 2022-го року, хочуть перенести з Росії.

Союз готується до серйозного політичного тиску через проведення матчу в Росії. Ситуацію посилює можливе введення військ на територію України, яка тимчасово окупована проросійськими бойовиками.

УЄФА поки оцінює ситуацію

Зазначається, що УЄФА оцінює всю ситуацію, перш ніж ухвалити рішення щодо фінального матчу Ліги чемпіонів. Розглядають варіант, що вболівальникам клубів, які беруть участь у фіналі, в'їзд до Росії буде заборонено їхніми країнами.

Основною альтернативою Санкт-Петербургу називають Лондон та стадіон "Уемблі". Повідомляється, що УЄФА уважно стежить за російсько-українським конфліктом з метою розробки плану дій у разі непередбачених обставин, якщо це буде необхідно.

Читайте також Європа перебуває на межі війни, – легенда футболу Лінекер про загострення ситуації в Україні

Колишня міністерка спорту Великобританії Трейсі Крауч закликає УЄФА перенести фінал із Росії.

Враховуючи засудження британцями та європейцями дій Росії в Україні, УЄФА має негайно перенести фінал ЛЧ зі стадіону "Газпром,
– наголосила чиновниця.

"Заборона на поїздки політиків та офіційних осіб на ЧС-2018, що пройшла в Росії, була м'яким сигналом президенту Путіну, який не мав суттєвого значення. Тому УЄФА необхідно зайняти набагато жорсткішу позицію, не в останню чергу для забезпечення безпеки вболівальників, які подорожують", – сказала Крауч.

Подібна ситуація минулого року

УЄФА готовий до екстреної зміни місця проведення матчу. Минулого сезону фінал Ліги чемпіонів перенесли зі Стамбула до Порту менш ніж за місяць через коронавірусні обмеження.