Вболівальники іспанського Депортіво приєдналися до хейту українського форварда Романа Зозулі. Інцидент відбувся під час поєдинку 20-го туру третього дивізіону чемпіонату Іспанії.

Читайте також "Горіти вам, вилупки, і не тліти": Зозуля жорстко відреагував на удар Росії по Дніпру

Чергові нападки іспанських ультрас

Під час матчу Депортіво – Райо Махадаонда (1:0) уболівальники господарів поля почали ображати Зозулю, який навіть ще не з'явився на полі. Фанати вигукували "Зозуля, ти нацист".

На 60-й хвилині арбітр зустрічі вимушений був зупинити гру. Він закликав уболівальників припинити цькування. Матч поновився через півтори хвилини.

Заклик арбітра подіяв на уболівальників, які до кінця матчу більше не ображали українського футболіста.

Зазначимо, що Роман Зозуля з'явився на футбольному полі на 68-й хвилині поєдинку. Додамо, що у складі господарів поля виступають два колишні гравці львівських Карпат: форвард Лукас Перес і захисник Орест Лебеденко.

Нагадаємо, що Роман Зозуля не вперше зазнає цькувань зі сторони іспанських ультрас. Вони вважать, що український форвард належить до міфічних нацистських угрупувань.

Очевидно, що в цій історії не обійшлося без російської агентури, яка хоче подіяти на активну громадську позицію Зозулі.

Волонтерство Зозулі

  • Український форвард ще з 2014 року активно допомагає українській армії.
  • Роман займається закупівлею позашляховиків, інших необхідних речей для наших бійців.
  • Колишній гравець Дніпра і Динамо організував благодійний фонд "Народна армія", куди долучаються чимало українських зірок футболу.